Atrakcje - imprezy firmowe - w tym jesteśmy najlepsi

Pokazy wirtualnej rzeczywistości

Specjalizujemy się w atrakcjach na imprezy firmowe i w przenoszeniu do innego wymiaru - wirtualnej rzeczywistości! Organizujemy profesjonalne pokazy VR na eventach, podczas których goście mogą przenieść się w kosmos, rollercoaster, stać się bohaterem gry komputerowej czy kierowcą rajdowym. Ten najnowszy hit eventowy sprawi, że goście na długo będą pamiętać o Waszej imprezie. Uwaga, uzależnia!

Czytaj więcej...

pokazy wirtualnej rzeczywistości

imprezowe fotobudki

Imprezowe fotobudki i gif budki

Jedną z naszych specjalności są uwielbiane fotobudki. Posiadamy zaawansowane
i estetyczne urządzenia, których jesteśmy wyłącznym producentem. W naszej ofercie znajduję się ponad 300 gadżetów do wyboru, 12 teł oraz możliwość pełnego brandingu. Wszystkie zdjęcia mogą być na bieżąco udostępniane w formie zdjęć lub gifów do social media przy jednoczesnym pobieranie bazy mailingowej od klientów. Posiadamy wachlarz usług dodatkowych i atrakcji na imprezy firmowe, aby najlepiej spersonalizować Waszą imprezę!

Czytaj więcej...


Wypożyczalnia kamerek sportowych

Umożliwiamy zapis najlepszych wspomnień z wakacji, wypadów za miasto, ekstremalnych wyczynów czy szampańskich imprez! Wypożyczamy najlepsze kamerki sportowe GoPro Hero 4 z wbudowanym ekranem dotykowym już od 1 doby. Posiadamy wiele akcesoriów, dzięki czemu możliwe jest nagrywanie prawie wszystkiego!

Czytaj więcej...

wypozyczalnia kamerek sportowych


wynajem aparatów Polaraoid

Wynajem aparatów Polaroid

Pamiętacie stare aparaty? Tak, te które od razu drukują zdjęcia! Oferujemy wynajem aparatów typu Polaroid na eventy oraz wesela. Nie chce Wam się robić zdjęć samemu? Nasz fotograf zadba aby na zdjęciach wszyscy byli uśmiechnięci!

Czytaj więcej...


Strefy Gracza

Wraz z rosnącą popularnością e-sportu rozszerzyliśmy  naszą ofertę o kompleksowe przygotowanie stref dla graczy. Strefa gier to doskonałe rozwiązanie na targi, event sportowy oraz zawody e-sportowe. Oferujemy projektowanie stref już od 2m^2, a także wynajem konsol do samodzielnego montażu.

Czytaj więcej...

atrakcje imprezy firmowe


atrakcje imprezy firmowe

Symulatory

Oferujemy symulatory rajdowe 3D oparte na technologii Force Feedback, dzięki której gracze mają niesamowite wrażenie jazdy samochodem wyścigowym. Nasz symulator rajdowy idealnie sprawdzi się na wszelkich imprezach motoryzacyjnych.

Czytaj więcej...


Wynajem sprzętu eventowego

Dostarczamy sprzęt eventowy w zależności od zapotrzebowania na eventy, imprezy firmowe oraz targi.Wynajmujemy telewizory, monitory, standy oraz drukarki do zdjęć.

Czytaj więcej...

atrakcje imprezy firmowe

Kompleksowa obsługa podwykonawców

Zapewniamy kompleksową pomoc w doborze najlepszych podwykonawców na eventy, imprezy firmowe, gale oraz wesela. Posiadamy sprawdzonych specjalistów m.in.: Fotografowie, Kamerzyści, DJ’e, Zespoły muzyczne, Animatorzy czy inne atrakcje. Zajmiemy się organizacją każdej atrakcji na imprezę eventową.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz