Organizowanie eventów - atrakcje eventowe


Fotografowie

Posiadamy zespół zaprzyjaźnionych profesjonalnych fotografów działających na rynku od wielu lat. Oferujemy szeroki wachlarz usług fotograficznych. W naszej ofercie są zdjęcia ślubne, reportaże eventowe, sesje biznesowe, zdjęcia produktowe i panoramiczne. Wykonujemy zarówno portrety, zdjęcia modowe a także architekturę. To klient oczekuje najwyższej jakości zdjęć a my to realizujemy.

Naszymi klientami do tej pory byli zarówno klienci indywidualni jak i duże firmy czy też korporacje. Wieloletnia współpraca z największymi agencjami eventowymi zaowocowała tysiącami wspaniałych zdjęć jak i dziesiątkami zadowolonych klientów.

Atrakcje eventowe - fotograf


Kamerzyści

Pełna relacja video, ujęcia z drona czy livestreaming podczas eventu? Te i inne usługi eventowe to specjalność naszych podwykonawców, którzy należą do krajowej czołówki filmowców!

Atrakcje eventowe - kamerzyści


DJ

DJ PePe 8 lat doświadczenia. Kilkaset realizacji rok do roku. Grał obok czołowych DJów:
DJ Hubertus, C-Bool, DJ Adamus, Mafia Mike, Matush, MR.Root.
Jako DJ realizuje wydarzenia:

  • klubowe,
  • firmowe
  • oraz inne okolicznościowe.

Miksuje muzykę w klimatach House, Dance, R&B


Akrakcje eventowe - DJ


Zespoły muzyczne

Zapewniamy najlepsze zespoły na wesela, gale oraz imprezy firmowe!

Stylistyka około-jazzowa a także latynoskiej: muzyka brazylijska- samba, bossa-nova, muzyka hiszpańska, portugalska, ambitne covery. Skupiamy najlepsze zespoły w regionie!

Atrakcje eventowe - zespoły muzyczne


Mobilni barmani

Egzotyczne, orzeźwiające oraz klasyczne koktajle na Twoim weselu ? Dlaczego nie, na potrzeby najważniejszej uroczystości dostarczymy stylowy i elegancki bar mobilny wraz z najlepszą obsługą w Polsce, która sprawi, że ten szczególny dzień zapamięta każdy, a serwowane przez nas drinki zaskoczą niejednego konesera alkoholi .

Do każdego wesela podchodzimy bardzo profesjonalnie tworząc dla Was unikatową kartę drinków, ustalaną razem z Wami. W ofercie posiadamy, bary mobilne podświetlane na dowolny kolor, bary pikowane, które idealnie pasują na weselne przyjęcie oraz bary lodowe tworzone specjalnie na zamówienie. Podczas obsługi nasi barmani zapewnią Państwu znakomite orzeźwiające, egzotyczne czy nowatorskie koktajle znane na całym świecie.
W cenie naszej obsługi zapewniamy: barmanów, bary mobilne, niezbędny sprzęt do obsługi barmańskiej, zastawę cateringową , napoje oraz alkohole.


Atrakcje eventowe - mobilni barmani


Pokazy taneczne

Współpracujemy z jednym z najlepszych zespołów tanecznych w Polsce. Szczególnie jeżeli event wymaga SHOW! W ofercie kilka styli tanecznych, ułożonych w profesjonalną choreografię z elementami akrobatyki, a także aerialshow polegającym na połączeniu ognia z tańcem!

Atrakcje eventowe - pokazy taneczne


Konferansjerzy

Nasza konferansjerka Ania spędziła na scenie kilkaset godzin pracując dla swoich klientów. Z dbałością o każdy szczegół, angażuję nawet kilkutysięczną publiczność oraz zapewnia jej kompleksową opiekę. Naturalnie i sprawnie zarządzam zmianami oraz sytuacjami kryzysowymi!


Atrakcje eventowe - Konferansjerzy

... i wiele innych

Atrakcje eventowe - inne


Zarezerwuj termin! 

kontakt