Pokazy wirtualnej rzeczywistości na eventach

Naszą główną atrakcją są pokazy wirtualnej rzeczywistości VR przy użyciu gogli HTC Vive, Oculus Rift oraz Samsung Gear VR. Organizujemy niezapomniane imprezy VR dla firm.

Tworzymy niesamowite show w którym goście przenoszą się w świat wirtualnej rzeczywistości. Pokazujemy jak wygląda ekstremalna jazda na rollercoasterze, wyścig superszybkim samochodem, lot w kosmosie oraz wiele innych niesamowitych doznań!


VR idealnie sprawdza się jako atrakcja podczas:


Eventów


Imprez firmowych


Targów i konferencji


Pikników

Aplikacje z brandingiem logo

Jako pierwsza firma w Polsce posiadamy licencję na dwie aplikacje którą możemy obrandować od środka logo klienta! Obecnie dysponujemy uniwersalną aplikacją slicer, w której gracz przecina wyskakujące kulki, a dookoła widać obrandowane przedmioty. Drugą aplikacją dedykowaną na eventy sportowe jest realistyczny symulator siatkówki. Posiadamy możliwość pełnego brandingu wszystkich banerów na hali, np. Logo sponsorów.

Imprezy vr dla firm

Adrenalina 

Przenieś się w świat ekstremalnych doznań. Posiadamy aplikację, które pomogą poczuć na własnej skórze adrenalinę podczas skoków spadochronowych, wielkiej huśtawce, bungee czy na rollercoasterze. VR idealnie nadaję się do tego nadaje!

Zręcznościowe 

HTC Vive posiada czujniki ruchu wyznaczające przestrzeń po której gracz może się poruszać oraz kontrolery ruchu. Dzięki temu pozwala w bardzo realny sposób odczuwać gry które wymagają zręczności. Oferujemy graczom przejście na desce po wysokości, fruit ninja, strzelanie w kosmosie, strzelanie do zombie czy walki bokserskie. 

Edukacyjne 

Połącz zabawę i edukację podczas eventu. Posiadamy aplikacje edukacyjne na imprezy zarówno dla dzieci i dorosłych. Spacery po różnych miastach, stare zamki, lot w kosmosie, wycieczkę wewnątrz ciała, park jurajski czy symulator wypadku samochodowego. 

Pokazy wirtualnej rzeczywistości

Sportowe

Dzięki technologii wirtualnej rzeczywistości możesz spróbować swoich sił w ping-ponga, broniąc rzuty karne czy grając w koszykówkę. Dzięki ogromnej ilości aplikacji, VR sprawdzi się na każdej imprezie sportowej.

Pokazy wirtualnej rzeczywistości

Motoryzacyjne

Przenieś się za kierownicę najszybszych samochodów w wirtualnej rzeczywistości. Oferujemy wyścigi, symulator wypadku samochodowego czy filmy z największych torów świata. 

Horrory

Przeniesiemy Cię w najstraszniejsze miejsca, które będą się śniły po nocach. Mroczne pokazy przestraszą nawet najodważniejszych śmiałków. Ucieczka w ciemnym lesie, nawiedzony pokój czy korpo-koszmar to tylko część doznań jakie dla Was przygotowaliśmy.

Pokazy edukacyjne

Dla dzieci

Gry to coś co dzieci lubią najbardziej. Szczególnie jak mogą grać w 360 stopniach stając się ich częścią. Oferujemy wiele aplikacji dla najmłodszych, między innymi znane fruit ninja, filmy Disneya, bajki, strzelanie z łuku czy naprawę robotów. 

Wirtualne spacery i filmy 360

Chciałbyś pokazać swoją nieruchomość na targach developerskich? Chciałbyś oprowadzić gości po pokojach hotelowych? A może chciałbyś pokazać klientom biura podróży plaże w Meksyku? Gogle VR idealnie sprawdzą się jako wizualizacja Twoich przestrzeni, towarów i usług!

Umożliwiamy wgrywanie własnych aplikacji na nasze gogle, wynajmujemy sam sprzęt lub przeprowadzamy kompleksową obsługę. Na życzenie możemy również nagrać wirtualną panoramę lub film 360 stopni wybranych przez klienta przestrzeni. 

wirtualna rzeczywistość

Tworzenie aplikacji

Chciałbyś stworzyć indywidualną aplikację na Twój event? Pomożemy zaprojektować, wdrożyć aplikację uszytą na miarę, a następnie obsłużymy ją na evencie. Dzięki współpracy z najlepszymi developerami aplikacji VR jesteśmy w stanie przygotować produkt stworzony do Twoich potrzeb. 

  

Wynajem sprzętu VR - wirtualnej rzeczywistości:

Korzystamy z najbardziej zaawansowanego obecnie sprzętu na rynku, który daje jeszcze lepszy efekt na pokazie wirtualnej rzeczywistości. Wraz z rozwojem technologii z miesiąca na miesiąc udoskonalamy nasze usługi. Prowadzimy profesjonalny wynajem sprzętu VR.

  

htc vive wynajem

HTC VIVE

Najbardziej zaawansowane gogle na rynku - HTC VIVE. Umożliwiają pokazy wraz z dodatkowymi czujnikami ruchu. Pozwalają na pełną swobodę ruchu, podnoszenie przedmiotów czy malowanie po wirtualnej ścianie.

Wynajem HTC VIVE to zdecydowanie najlepszy wybór i nieograniczone możliwości!

htc vive wynajem
Wynajem oculus

Oculus Rift CV1

Najbardziej znane i wyczekiwane gogle VR. Od momentu gdy Facebook ogłosił wprowadzenie Oculusa, zrewolucjonizował on rynek wirtualnej rzeczywistości. W naszej ofercie ostateczna wersja konsumencka CV1, która zachwyca niesamowitą rozdzielczością! Główną zaletą jest ogrom aplikacji i długi czas działania.

Dobry wybór jeżeli chcemy urozmaicić event z HTC o inne aplikacje.

Wypożyczalnia i wynajem oculus  na imprezy ze sprzętem do wirtualnej rzeczywistości.

Samsung Gear VR

Ich główną zaletą jest niska waga, mała przestrzeń potrzebna na każde stanowisko oraz bardzo duża mobilność. Samsungi możemy wynajmować w każdych warunkach, nawet na zewnątrz bez stałego źrodła prądu. Kolejną zaletą jest cena, ponieważ w cenie jednego stanowiska HTC przypadają aż 3 zestawy Samsung. Najlepiej na nich prezentują się prostsze aplikacje oraz filmy 360 stopni.

Idealnie nadają się na eventy, gdzie chcemy mieć dużą ilość gogli!


Zarezerwuj termin! 

kontakt