Pokazy wirtualnej rzeczywistości

Przenosimy eventy do innego wymiaru!

Naszym najnowszym hitem są pokazy wirtualnej rzeczywistości VR przy użyciu gogli Oculus oraz HTC Vive!

Tworzymy niesamowite show w którym goście przenoszą się w świat wirtualnej rzeczywistości. Pokazujemy jak wygląda ekstremalna jazda na rollercoasterze, wyścig superszybkim samochodem, lot w kosmosie oraz wiele innych niesamowitych doznań!

Aplikacje:

Ekstremalne

Przenieś się w świat ekstremalnych doznań! Nasze pokazy pomogą poczuć na własnej skórze adrenalinę podczas skoków spadochronowych, surfingu czy rollercosterze. VR idealnie nadaję się do sportów ekstremalnych!

Pokazy ekstremalneSportowe

Dzięki technologii wirtualnej rzeczywistości możesz spróbować swoich sił grając w golfa czy zjeżdżając z ogromną prędkością po torze bobslejowym!

Pokazy wirtualnej rzeczywistości


Wyścigi

Przenieś się za kierownicę najszybszych samochodów na świecie! Oferujemy wyścigi uliczne, f1 oraz rajdy po bezdrożach. Idealne w połączeniu z symulatorem rajdowym!

Wirtualna rzeczywistośc - wyścigi


Horrory

Przeniesiemy Cię w najstraszniejsze miejsca, które będą się śniły po nocach. Mroczne pokazy przestraszą nawet najodważniejszych śmiałków. Ucieczka w ciemnym lesie, atak pająków, spacer w psychiatryku to tylko część doznań jakie dla Was przygotowaliśmy.

Pokazy wirtualnej rzeczywistości


Edukacyjne dla dzieci

Połącz zabawę i edukację podczas imprez dla dzieci! Oferujemy wiele aplikacji dla najmłodszych.


Pokazy edukacyjne


Pokazy

Chciałbyś pokazać swoją nieruchomość na targach developerskich? Chciałbyś oprowadzić gości po pokojach hotelowych? A może chciałbyś pokazać klientom biura podróży plaże w Meksyku? Gogle VR idealnie sprawdzą się jako wizualizacja Twoich przestrzeni, towarów i usług!

Pokazy wirtualnej rzeczywistości


Indywidualne

Chciałbyś stworzyć indywidualną aplikację na Twój event? Pomożemy zaprojektować, wdrożyć oraz przeprowadzić pokaz uszyty na miarę! Dzięki współpracy z najlepszymi developerami aplikacji VR jesteśmy w stanie przygotować produkt stworzony do Twoich potrzeb!

Pokazy indywidualne

 

Sprzęt do pokazów wirtualnej rzeczywistości:

Korzystamy z najbardziej zaawansowanego obecnie sprzętu na rynku, który daje jeszcze lepszy efekt na pokazie wirtualnej rzeczywistości. Wraz z rozwojem technologii z miesiąca na miesiąc udoskonalamy nasze usługi!

 

HTC VIVE

Najbardziej zaawansowane gogle na rynku. Umożliwiają pokazy wraz z dodatkowymi czujnikami ruchu. Pozwala na pełną swobodę ruchu, podnoszenie przedmiotów czy malowanie po wirtualnej ścianie. Zdecydowanie najlepszy wybór i nieograniczone możliwości!

htc vive wynajem


Oculus Rift CV1

Najbardziej znane i wyczekiwane gogle VR. Od momentu gdy Facebook ogłosił wprowadzenie Oculusa, zrewolucjonizował on rynek wirtualnej rzeczywistości. W naszej ofercie ostateczna wersja konsumencka CV1, która zachwyca niesamowitą rozdzielczością! Główną zaletą jest ogrom aplikacji i długi czas działania.

Wynajem oculus


Playstation VR

Polecamy w szczególności jako dodatek do strefy gracza z konsolą PS4!

playstation VR


VIRTUIX OMNI

Wielokierunkowa bieżnia, która zachwyca precyzją oraz możliwością doznań! Pozwala na bezpieczne poruszanie się gracza i chroni przed ewentualnym upadkiem. Wierzymy, że to jest właśnie przyszłość VR!

virtuix omni


ROTO VR

Niesamowite krzesło które pozwala na jeszcze lepsze wrażenia podczas pokazów VR!

roto vr


Zarezerwuj termin! 

kontakt

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz