lupa


lupa


lupa


lupa

Kilka słów o nas


Przenosimy eventy do innego wymiaru! Jesteśmy firmą eventową specjalizującą się w pokazach Wirtualnej Rzeczywistości. Tworzymy stanowiska VR oparte na najwyższej klasy goglach HTC Vive oraz Samsung Gear VR. W naszej ofercie posiadamy ponad 100 tematycznych aplikacji oraz mamy licencję na aplikację z brandingiem logo klienta.

Wirtualna Rzeczywistość to innowacyjny rodzaj rozrywki, który idealnie sprawdza się jako atrakcja eventowa. Podczas imprez tworzymy profesjonalne stanowiska, na których umożliwiamy odwiedzającym przeżycie wirtualnej rzeczywistości na własnej skórze. Przejażdżka rollercoasterem, gigantyczna huśtawka czy atak zombie to tylko jedne z atrakcji, które na długo pozostaną w pamięci!

Na rynku eventowym działamy nieprzerwanie od 2014 roku.

W tym czasie obsłużyliśmy ponad 500 eventów, od prywatnych imprez po mecze reprezentacji Polski na stadionie narodowym. Naszą misją jest łączenie świata realnego z wirtualnym, a najlepszym potwierdzeniem jakości usług jest ponad 90% powracających klientów. Zapewniamy najlepsze atrakcje eventowe i atrakcje na imprezy firmowe.


20

Stanowisk VR

+100

Tematycznych aplikacji 

grupa ludzi ikona

+500

Realizacji


Wirtualna Rzeczywistość na eventy


Wirtualna rzeczywistość na impreze firmową

Tematyczne aplikacje

Podczas eventów zapewniamy najlepsze aplikację, które Wasi goście zapamiętają na długo. W swojej ofercie posiadamy m.in. aplikacje sportowe, strzelanie, zręcznościowe, zimowe, symulatory, wyścigi, science-fiction, edukacyjne oraz horrory. Łącznie ponad 100 aplikacji, które dobieramy w zależności od tematyki eventu.

VR branding

Branding

Jako jedna z nielicznych firm na rynku, posiadamy licencję na aplikację, które możemy obrandować dowolnym logotypem. Jedną z gier jest symulator siatkówki, który idealnie sprawdzi się na imprezach sportowych z logo sponsorów. Na bardziej uniwersalne imprezy posiadamy wzorowanego na fruit ninja - slicera, który będzie pasował do każdego eventu.

Organizacja imprez VR

Montaż i obsługa

W ramach organizacji imprez VR zapewniamy kompleksowe stanowiska VR. Przed eventem tworzymy profesjonalną strefę, po której gracze będą się poruszać. Osoby czekające w kolejce wszystko zobaczą na podpiętym ekranie lub telewizorze. Przez cały czas trwania imprezy, przy stanowisku czuwa nasz wyszkolony animator, który pokazuję jak przenieść się w świat VR.

VR atrakcja na impreze

Interaktywna atrakcja

Wirtualna rzeczywistość może być wykorzystana nie tylko jako atrakcja rozrywkowa. Posiadamy szereg aplikacji edukacyjnych m.in. loty w kosmos, wycieczkę wewnątrz organizmu, symulator wypadku samochodowego czy krainę dinozaurów. Te aplikacje idealnie nadają się na eventy dla dzieci, do szkoł, na targi oraz konferencje.


Gdzie VR sprawdza się najlepiej?


VR na eventy

Eventy

VR na imprezy

Imprezy firmowe

VR na targi

Targi i konferencje

VR na pikniki

Pikniki


Zaufali nam:
Skontaktuj się z nami